Stowarzyszenie Pomocy Bliźniemu "Mar-Kot"

 

                

Kliknij aby zobaczyć cały teledysk 

                   

                   78808998 4278666 ryka 2

opp1 

Untitled 2 Recovered

 

Kim jesteśmy

 

Stowarzyszenie Pomocy Bliźniemu „Mar-Kot” powstało w 2003 r. Założyli je wieloletni współpracownicy  Ś.P. Marka Kotańskiego - Państwo Marzena i Przemysław Przybeccy wraz z innymi jego przyjaciółmi i współpracownikami, którzy pragnęli kontynuować rozpoczęte przez  Kotana dzieło pomocy.

Ulica nie powinna być domem dla nikogo. Dom to nie tylko miejsce, w którym jest gdzie spać i co zjeść, to miejsce, w którym znajduje się wsparcie i zrozumienie.

W chwili obecnej prowadzimy 11 stacjonarnych placówek dla osób bezdomnych na terenie całego kraju. Zamieszkują w nich  samotne matki z dziećmi, rodziny, osoby samotne, starsze  często niepełnosprawne, które łączy jedno – brak własnego miejsca do życia. Posiadamy status organizacji pożytku publicznego.

Staramy się nieść pomoc ludziom potrzebującym, pozbawionym dachu nad głową i tym wszystkim, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej.

Dzięki ludziom wielkiego serca, sponsorom i darczyńcom, którzy pomagają nam w trudnej misji odzyskiwania dla życia osób skrzywdzonych przez los, nasi podopieczni mają realną szansę na wyjście z bezdomności i wyprostowanie bardzo niekiedy krętych dróg swojego życia.

Nasi darczyńcy

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim Darczyńcom i Sponsorom za wsparcie podopiecznych naszej organizacji. Te szlachetne uczynki udowadniają, że nie brakuje wśród nas osób wrażliwych na ludzkie cierpienie i niedolę. Państwa aktywność oraz bezinteresowne zaangażowanie w dziele niesienia pomocy bezradnym i najsłabszym budzą szczere wyrazy podziwu i uznania. Szczególnego wymiaru nabierają one w chwili, kiedy liczba ludzi potrzebujących wsparcia stale się zwiększa, a problem ten dotyka coraz to nowych grup społecznych.

profi   logo                                                           a                MattelLogo 

logoZacisze

 

bandi 780x390

 logo duncan

 

xella

 

NEW Trendy Logo

Delikatesy Bogusi w Ożarowie Mazowieckim

1% NA RZECZ LUDZI BEZDOMNYCH

Jesteśmy organizacją Pożytku Publicznego, wychodzącą naprzeciw osobom potrzebującym, takim, które na skutek bardzo różnych przyczyn straciły jedną z najważniejszych rzeczy niezbędnych do godnego życia – swój dach nad głową. Służymy i pomagamy ludziom bezdomnym, wykluczonym ze społeczeństwa przez swój obecny status w ich powrocie do normalnego życia. Staramy się w tym trudnym dla nich czasie zapewnić im warunki do godnej egzystencji. Naszymi podopiecznymi są samotne matki z dziećmi, często będące ofiarami przemocy domowej, pełne rodziny, ludzie starsi, o których zapomniały ich rodziny.
Dlatego pomóż tym ludziom ofiarowując 1% swego podatku na działalność statutową naszego Stowarzyszenia, aby wraz z nami chronić tę najważniejszą i niezbywalną wartość jaką jest prawo do godnego życia osób znajdujących się w sytuacji kryzysowej.

Czytaj więcej

Kontakt do nas

Sowarzyszenie Pomocy Bliźniemu "Mar-Kot"
05-850 Ożarów Mazowiecki, ul. Mikołaja Kopernika 2
NIP: 779-22-07-417  KRS: 0000165137   REGON: 634495290
(22) 722-22-99      Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

BANK BGŻ PNB PARIBAS 53 2030 0045 1110 0000 0386 9160